Ana içeriğe atla

Fakültemizden Doç. Dr. Barış Alpaslan Avrupa Konseyi Eğitimde Etik, Şeffaflık ve Bütünlük Platformu Toplantısına Katılmıştır

Üniversitemiz Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Barış Alpaslan, 5 Şubat 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen Avrupa Konseyi Eğitimde Etik, Şeffaflık ve Bütünlük Platformu 4. Genel Kurul toplantısına Türkiye'yi temsilen delege olarak katılmıştır.

 

1

 

Bölgesel Sürdürülebilir Kalkınma Yönetiminde Enerji ve Ulaşım Uluslararası Konferansı

2-3 Mart 2020 tarihlerinde, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) desteğiyle, Üniversitemiz ve Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı nezdinde Devlet İdarecilik Akademisi tarafından düzenlenen "Bölgesel Sürdürülebilir Kalkınma Yönetiminde Enerji ve Ulaşım Uluslararası Konferansı" gerçekleşti.

Üniversitemiz SBF ve YDF Dekan Yardımcılarının UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’u Ziyareti

7 Kasım 2019 tarihinde, Üniversitemiz Siyasal Bilgiler Fakültesi (SBF) Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Barış Alpaslan ve Yabancı Diller Fakültesi (YDF) Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mine Özyurt Kılıç, UNESCO Türkiye Millî Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz’u makamında ziyaret etmiştir.